Fotobudka lub Telefon życzeń

Fotobudka to przenośne urządzenie do robienia śmiesznych zdjęć - zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę! Z nami nie ma mowy o nudzie... świetnie sprawdza się na imprezach firmowych, weselach, studniówkach, akcjach promocyjnych. Koszt fotobudki to 600 zł. za 2 godz. Każda następna 1 godz. to 100 zł. Dojazd do 20 km. gratis. Otrzymujesz zdjęcia bez limitu, gadżety (maski, okulary, peruki i inne), galerię internetową wszystkich wykonanych na imprezie zdjęć, płytę CD z wszystkimi zdjęciami po imprezie, asystent.

Weselny telefon życzeń.
Hit weselny w 2023 roku. Audio księga gości, atrakcja wprost z za oceanu. Jest to doskonała atrakcja i świetna zabawa dla uczestników imprezy! Na weselu, zwłaszcza własnym nie zawsze uda się porozmawiać ze wszystkimi gośćmi, ale nie szkodzi, Telefon zachowa wiele wspaniałych życzeń, żarcików, wesołych opowieści, a może wierszyk lub piosenkę zaśpiewaną przez Babcię. Podczas składania życzeń weselnych jest mnóstwo śmiechu i chichotów, które wywołają uśmiech również na Waszych twarzach. Te wspaniałe wspomnienia zostaną z Wami już na lata, co pozwoli wciąż wracać i przeżywać je na nowo.
Jak to działa?
Weselnicy po podniesieniu słuchawki usłyszą wcześniej przygotowany przez Was wiadomość w stylu "Hej! Tu Paulina i Robert, niestety nie możemy teraz odebrać, bo właśnie się pobieramy, ale zostaw nam wiadomość po sygnale !” Od tej pory wszystko się nagrywa, z pewnością będziecie zaskoczeni kreatywnością Waszych gości weselnych!
Czy to jest skomplikowane?
Absolutnie nie! Przy telefonie będzie znajdować się tabliczka z instrukcją dla gości, dlatego nikt nie będzie miał wątpliwości do czego służy telefon. Koszt 500 zł.
UWAGA!!! Teraz przy zamówieniu pakietu foto-wideo z wesela, telefon gratis!


fotobudka, fotobudka na wesele, na ślub, na 18-stke, na 18-stkę, selfie, fotobudka łęczyca, fotobudka kutno,fotobudka łódź, fotobudka ozorków, fotobudka poddębice, telefon życzeń, weselny telefon życzeń, telefon audio